Sitemizden Yararlanabilmek için Lütfen Üye olun....!!!!

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden Yararlanabilmek için Lütfen Üye olun....!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Arkadaşlar bu konu için sizlere başvurmak istedim.

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Hackeder

Hackeder
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Bu konuyu burda açmanın mantıklı olacağını düşündüm ve açtım arkadaşlar sitemize ait bir online oyun olmasını istermsiniz ve adını ne olsun ben bi tane blacked diye yapım aşamasında bi oyunum war online ama yapa bilen arkadaşların oyununada katkıda bulunurum. Very Happy Benim oyunun adı BLACKED ama siz isterseniz değiştiririm.

Oyunun içeriği :

Arkadaşlar oyunun içeriği knight onlinenin Eski db lerinden biraz da benim graiklerimi katarak yaptığım bi oyun şekil olarak buna benziyo tabi oyunda istediğiniz itemi veririm en önemlisi Very Happy hile serbest oyunda bizim siteden üye olarak girecek oyuncular gm olarak başlıyacakalardır iyi olanları kral ve rütbelendirecem tabi oyunun sahibi ben olduğum için en üst rütbe bende Very Happy olacak.

Dipnot: Arkadaşlar kendi yazdığınız yada salamlığına güvendiğiniz bi db niz varsa siteye koyun oyunu başka bi oyuna benzeye bilir illa knight gibi olacak değil yanlız yanlış bi db olursa yamulturum dbsinide pc sinide bide bilmeyen arkadaşlar için DB DataBase demek yani dataların senktonlanması ve 2 gb oyunun 512 mb olması tabi bunların içi sırf kod dolu olur anlamazsınız gerçek bi kodsa en az 512 sayfadan aşşa olmaz ben bunlardan farklı bi oyun yazmaya çalıştım db bulmadan 1 ayda çekirdeğini zor yaptım.

http://blacked.catsboard.com

Zekhen

Zekhen
Yardımcı ADMİN
Yardımcı ADMİN

bence yapamayacan oyun fln:D

Hackeder

Hackeder
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

yaw oyun yapamamakla alakası yok bende bissürü süper db war ama server kuruyon oyunu tam yapıyon blizarddan 50 hacker cat kapatı weriyo 1 günde o kadar emeğin boşa gidiyo sonra 2-3 ay küfür ediyon adamlara yazık adamlarda işlerini yapıyo ana bacı kalmıyo Very Happy

http://blacked.catsboard.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-